De animo voor startcursussen bij gcw was bijzonder groot dit jaar. 

Maar liefst 84 beginnende golfers zijn in 2022 bij onze club gestart. Zij volgden in kleine groepjes de vier weekse cursus  tot baanpermissie. De 5e week bestond uit een theorie-examen en het spelen van een officiële Q kaart, om te zien of ook al het GVB  behaald kon worden. In de 4 weken kregen de cursisten les in putten, chippen, pitchen en de full swing. Tijdens de baanlessen wordt en vooral aandacht besteed aan de veiligheid en het tempo in de baan. Groot succes want meer dan de helft van de cursisten (53) is ook jaarkaart-houder geworden en gaat verder met trainen, lessen en veel plezier maken. Van de overige golfers zijn de meesten heel erg enthousiast en vaak op onze baan te vinden! Uiteraard juichen wij deze ontwikkeling toe, maar we beseffen ook dat de baan wel eens bezet is met een wat langzamere flight of een bezette green voor de put les. Wij vragen daar begrip voor (iedereen heeft het moeten leren) en proberen we de overlast voor de golfer tot een minimum te beperken. Met speciale dank aan alle buddy’s!